Podkładka żelowa pod nadgarstek czarna ErgoSafe

4504527c

Nowe

ErgoSafe

Ergonomiczna podkładka żelowa do laptop / notebooka dostosowana do anatomii nadgarstka. Zapewnia komfort pracy i ogranicza ryzyko schorzeń np. cieśni nadgarstka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99 zł


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

  • Podkładka żelowa pod nadgarstek ErgoSafe to ergonomiczna podkładka żelowa, mająca na celu poprawić komfort pracy z myszką komputerową, jak również ograniczyć ryzyko wystąpienia schorzeń typu zwężenie cieśni nadgarstka. Podkładka tego typu jest specjalnie przygotowana dla użytkowników, którzy korzystają z laptopów i notebooków wyposażonych w touchpad / wskaźnik.
  • Pisanie na klawiaturze i używanie myszy komputerowej przez średnio 8 godzin dziennie bez właściwego ułożenia i podparcia nadgarstków i dłoni może wpłynąć na zwiększenie napięcia nerwu pośrodkowego, czego skutkiem często jest schorzenie określane mianem zespołu cieśni nadgarstka. Podkładki pod dłoń i nadgarstek promują neutralne ułożenie redystrybuując bolesne miejsca nacisku w celu zapewnienia odpowiedniego wsparcia i najlepszego komfortu pracy.
  • Podkładka Ergosafe zapewnia właściwy kąt między dłonią i przedramieniem podczas pracy na laptopie/notebooku wyposażonym w touchpad/wskaźnik, dzięki czemu zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólom, dyskomfortowi, czy mrowieniu nadgarstka.
  • Wyjątkowa konstrukcja podkładki żelowej pod mysz, polegająca na tym, że miejsce wsparcia jest wyprofilowane ergonomicznie i dostosowane do anatomicznej budowy nadgarstka. Dzięki wgłębieniu w miejscu podparcia nadgarstka oraz odpowiedniej twardości żelu nie jest ograniczany przepływ krwi, jak również nie są uciskane nerwy. Dzięki temu również zapobiega zwężaniu się cieśni nadgarstka oraz bólowi nadgarstka.
  • Podkładka wykonana z wysokiej jakości przezroczystego żelu wykończonego na powierzchni mikroporami, dzięki czemu zapewnia skórze nadgarstka oddychanie oraz nie klei się do skóry. Produkt można czyścić pod bieżącą wodą - dzięki temu zachowasz doskonałą higienę.
  • Odpowiednia twardość żelu zapewnia rozłożenie siły nacisku na większa powierzchnią, dzięki czemu wyeliminowano nacisk punktowy.
  • Podkładka pod nadgarstek nie przesuwa się po powierzchni biurka dzięki antypoślizgowej podstawie.
  • Podkładka może być również stosowana z myszką komputerową.
  • Produkt doskonałej jakości na długie lata! Zaufaj marce ErgoSafe - stwórz dla siebie i swojej rodziny zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
  • Wymiary podkładki [mm]: 60 długość x 120 szer.

Recenzje

Brak komentarzy

Napisz recenzję

Podkładka żelowa pod nadgarstek czarna ErgoSafe

Podkładka żelowa pod nadgarstek czarna ErgoSafe

Ergonomiczna podkładka żelowa do laptop / notebooka dostosowana do anatomii nadgarstka. Zapewnia komfort pracy i ogranicza ryzyko schorzeń np. cieśni nadgarstka.

Napisz recenzję

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.