O marce ErgoSafe

Marka ErgoSafe to nowość na rynku. Marka ErgoSafe powstała by oferować wysokiej jakości ergonomiczne wyposażenie do biura i domu.

Dzięki naszym produktom możliwe jest stworzenie zdrowego i komfortowego miejsca pracy, zabawy i nauki dla Ciebie i Twoich bliskich. Część produktów z naszej oferty posiada również cechy produktów ekologicznych.

W naszej ofercie znajdują się między innymi: - podstawka pod laptopa - podstawka pod monitor/drukarkę z 2 szufladami - podstawka pod monitor (narożna) - podstawka pod monitor z 2 szufladami - podstawka pod monitor/drukarkę z 1 szufladą - podstawka pod monitor z uchwytem na dokumenty - szuflada na klawiaturę i mysz Max (adaptowalna dla osób lewo i praworęcznych) - podkładka żelowa pod nadgarstek (do korzystania z touchpadów) - podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek - podkładka żelowa przed klawiaturę - podstawka pod dokumenty - podnóżek ergonomiczny Max - podnóżek ergonomiczny Standard

Dzięki produktom ergonomicznym marki ErgoSafe czas spędzony w pozycji siedzącej w biurze lub w domu podczas nauki czy zabawy przy komputerze będzie efektywny i wpłynie pozytywnie na samopoczucie użytkownika. Produkty ergonomiczne umożliwiają ograniczenie ryzyka pojawienia się typowych schorzeń właściwych dla osób, pracujących w pozycji siedzącej, jak ból pleców i karku, żylaki (także opuchlizna nóg), ból i pieczenie oczu, zespół cieśni nadgarstka, skrzywienie kręgosłupa, niedokrwienie nóg i wiele innych.

Wszystkie oferowane produkty ergonomiczne ErgoSafe: - są zaprojektowane z myślą o zdrowiu użytkownika, - są wykonane z wysokiej jakości materiałów, - posiadają bardzo dobre cechy funkcjonalne, które sprawią, że każdy Klient znajdzie model produktu dostosowany do własnych potrzeb i preferencji (np. wielostopniowa regulacja), - część produktów posiada cechy ekologiczne (wykonanie z materiałów umożliwiających powtórne przetworzenie - recykling; elementy wykonane z surowców odnawialnych).

Ofertę marki ErgoSafe kierujemy do: - pracowników - osób pracujących w pozycji siedzącej, dla których najważniejsze jest by środowisko pracy było odpowiednio dostosowane do ich parametrów fizycznych, co zapewni odpowiednią wydajność i skuteczność w pracy, dobre samopoczucie oraz możliwość uchronienia przed coraz bardziej powszechnymi schorzeniami, - uczniów i studentów, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej podczas nauki, ale również zabawy przed komputerem. Dzięki naszym produktom nauka będzie bardziej efektywna, a wielogodzinna zabawa komfortowa i nie wpływająca negatywnie na zdrowie, - innych osób, dla których najważniejszy jest komfort oraz własne zdrowie, - przedsiębiorstw i osób prywatnych, którzy chcą działać zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

Zapraszamy do skorzystania z oferty marki ErgoSafe!


© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.