Obniżka! Podstawka pod monitor i dokumenty Zobacz większe

Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe

4501453

Nowe

ErgoSafe

Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w ciągu 24 godzin

99,99 zł

89,99 zł

(-10%)


Dodaj do listy życzeń

Oferta trwa jeszcze

Więcej informacji

Podstawka pod monitor i dokumenty została ergonomicznie zaprojektowana,by w jednej formie użytkowej połączyć funkcjonalność stolika na monitor wraz z dyskretnym miejscem na przechowywanie podręcznych dokumentów. Dzięki podstawce ErgoSafe możemy podnieść ekran monitora do takiego poziomu naszego wzroku, na którym pracuje się nam najwygodniej. Pracując z tą podstawką, łagodzimy wszystkie napięte mięśnie. W dyskretnej szufladce pomieścić możemy wszelkie dokumenty w formie wydruków A4, a także najpotrzebniejsze przyrządy biurowe. Świetnym rozwiązaniem jest także wysuwana podstawka pod dokumenty. Praca z dokumentami i ich analiza z zastosowaniem tego rodzaju sprzętu biurowego staje się prawdziwą przyjemnością! Tworzywo, z którego została wykonana podstawka, charakteryzuje się ogromną wytrzymałością. W podstawce znajdziemy także gumowe stopki, gwarantujące stabilność formy na pracowniczym biurku. Można także zamontować dodatkowe nóżki, po odklejeniu stopek i ponownym ich zamocowaniu. Produkt bardzo pomocny w sytuacjach, gdy nieoczekiwanie musimy przetransportować informacje z dokumentu papierowego do bazy wirtualnej.

  • Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe.
  • ergonomicznie zaprojektowana podstawka pod monitor wraz z podstawką pod dokumenty. Umożliwia podniesienie ekranu monitora na linię wzroku, łagodząc napięcie mięśni pleców i szyi
  • górna platforma pasuje do modeli monitorów o wielkości do 24’
  • posiada szufladę na dokumenty formatu A4 oraz przybory biurowe
  • podstawka pod monitor wyposażona w chowaną podstawkę pod dokumenty z z regulacją - 6 kątów nachylenia (30°, 37°, 43°, 50°, 55°, 60°)
  • górna platforma wyposażona w obracającą się w zakresie 360° podstawkę pod monitor
  • wykonanie z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa
  • wymiary podstawki [dł. x szer. x wys. mm]: 400 x 300 x 75
  • opcjonalnie: dodatkowe nóżki, zwiększające wysokość o 3 cm lub 6 cm (montaż dodatkowych nóżek wymaga odklejenia gumowych stopek, a następnie zamontowania nóżek i doklejenia stopek)

Recenzje

Brak komentarzy

Napisz recenzję

Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe

Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe

Podstawka pod monitor i dokumenty ErgoSafe.

Napisz recenzję

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.