Możesz wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:

1.Przelewem

  • szybkim przelewem za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24 (obsługiwana jest większość banków w kraju między innymi Inteligo, mBank, BZ WBK, BPH, ING, KB24, Plus Bank, Lukas Bank, Pekao, BGŻ, Millenium, PKO BP, MultiBank, BOŚ, Citi Handlowy, Nordea, Deutsche Bank, Fortis, Euro Bank, Raiffeisen, SGB, Alior, Bank Pocztowy, GetIn, Volkswagen Bank, Polbank, FM Bank, MeritumBank, Bank HSBC, PayPal, Moneybookers oraz karty kredytowe i debetowe). Weryfikacja płatności zwyczajowo trwa do 24 godzin (w przypadku 99% transakcji do kilku minut). W naszym imieniu obsługą płatności elektronicznych zajmuje się firma DialCom24 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która występuje jako pobierający opłatę (np. na wyciągu bankowym lub rejestrze transakcji dokonanych kartą). W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności poprzez powyższe kanały prosimy o kontakt z firmą DialCom24 Sp. z o.o. pod numerem telefonu 0-801 00 33 24, +48 61 867 92 53 lub fax +48 61 642 90 30 lub adresem e-mail: [email protected]. Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności oraz pozytywnym zweryfikowaniu zamówienia przez Sklep.
  • tradycyjnym przelewem na konto Sklepu (numer rachunku bankowego znajduje się w e-mail, który otrzymasz wraz z pozytywną weryfikacją zamówienia przez Konsultanta BOK). Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po pozytywnym zweryfikowaniu zamówienia przez Sklep oraz zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Weryfikacja płatności zwyczajowo trwa do 2 dni roboczych.
  • w przypadku płatności PayPal doliczamy 3% kosztów manipulacyjnych do kwoty zamówienia (naliczenie opłaty i podanie numeru do wpłaty po kontakcie ze Sklepem)

2.Kartą kredytową/debetową VISA/MASTERCARD

  • za pośrednictwem systemu płatności Przelewy24 (podsystem Polcard). Weryfikacja płatności zwyczajowo trwa do 24h. Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności oraz pozytywnym zweryfikowaniu zamówienia przez Sklep.

3.Gotówką

  • przy odbiorze towaru od kuriera lub przy odbiorze osobistym w Punkcie Odbioru. W przypadku płatności za pobraniem u kuriera dodatkowa prowizja wynosi 4 zł. Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po pozytywnym zweryfikowaniu zamówienia przez Sklep.

4.Zakup na raty

  • zakup ratalny jest możliwy przez system płatności Przelewy24. Wystarczy, że kupujący wybierze produkt lub produkty (o wartości od 300 do 20 000 PLN) i Alior Raty jako metodę płatności. Kolejny krok to wypełnienie wniosku pożyczkowego online (uzupełnienie danych osobowych, teleadresowych i dochodowych) i weryfikacja w Biurze Informacji Kredytowej, która w czasie dostępności BIK zajmuje nawet kilka minut. Pozytywna weryfikacja umożliwia kontynuowanie procesu. Osoba korzystająca z Alior Raty zatwierdza formularz informacyjny i warunki umowy (pobierając jednocześnie pliki ze strony) a następnie w celu weryfikacji dokonuje przelewu zwrotnego w wysokości 1 PLN na podany rachunek. Nawet kilkuminutowy, całkowicie onlinowy proces uruchamia więc pożyczkę ratalną! Zamówienie jest realizowane niezwłocznie po finalnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego oraz pozytywnym zweryfikowaniu zamówienia przez Sklep.


© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.